Naturalne składniki w kosmetykach

Wymiana młodzieżowa

O PROJEKCIE

Mobilność edukacyjna była zorganizowana przez fundację My Future dla grupy 18 greckich uczniów z szkoły DIEK THIVAS oraz ich nauczycieli.

Tematem przewodnim było wykorzystanie naturalnych składników w kosmetykach. Celem młodzieży było nie tylko pogłębienie swojej wiedzy w temacie kosmetologii i farmacji, ale także rozwój umiejętności miękkich, poznanie polskiej kultury, walorów turystycznych oraz udoskonalenie kompetencji językowych. Podczas pobytu młodzież odwiedziła przedsiębiorstwa, instytucje oraz szkoły na terenie Radomia i okolic. m.in firmę Felicea – która produkuje naturalne kosmetyki, Urząd miejski w Radomiu, V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Radomiu. Uczniowie brali udział również w warsztatach na temat ZERO FOOD WASTE.

Mobilność była współorganizowana z greckim partnerem Mobility World Space.

​Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Realizacja: 4-16.03.2023 r., Jedlnia – Letnisko, Polska

Numer projektu: 2022-1-EL01-KA122-VET-000069745

PARTNERZY

MOBILITY WORLD SPACE