O NAS

Każdy z nas kiedyś słyszał lub wkrótce usłyszy pytanie “Co dalej?”. Pomysłodawca MyFuture, Natalia Różańska zdała sobie sprawę, że jest to jedno z najbardziej irytujących pytań dla młodych ludzi. Muszą zdecydować się na kierunek, w którym chcieliby się kształcić przez następne lata, w bardzo młodym wieku. Mają około 16 lat (najczęściej) nie mieli jeszcze żadnej pracy w życiu. Większość z nich wie, czym zajmuje się architekt, przedsiębiorca, kucharz czy kierownik działu marketingowego, tylko z filmów i seriali. Młodzi ludzie nie mają pojęcia jakie są wady i zalety profesji którą wybierają, często też nie wiedzą jakie kroki muszą podjąć aby osiągnąć swój wymarzony cel. Czy nie byłoby łatwiej, gdyby młodzi ludzie mieli okazję wysłuchać doświadczeń innych? Zadać pytania? Zrozumieć wszystkie możliwości?

”Gdybym wiedziała, że nauka chemii tak bardzo pomaga w byciu lekarzem, prawdopodobnie dziś byłabym chirurgiem. Gdybym wiedziała, że bycie przedsiębiorcą jest jak praca 24 godziny na dobę, może poczekałabym z decyzją o otwarciu własnej firmy. Gdybym wiedziała, że podróże tak bardzo kształcą i poszerzają horyzonty, zrobiłabym sobie roczną przerwę od nauki po liceum.” mówi Natalia.

W MyFuture, jesteśmy przekonani, że jeśli ludzie będą w pełni rozumieli swoje możliwości, będą mieli znacznie większą motywację do spełniania marzeń i patrzenia w przyszłość. Uważamy również, że istnieje luka pomiędzy edukacją a karierą zawodową. Większość ludzi nie widzi sensu w uczeniu się, ponieważ nie rozumie, jak mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w przyszłości. Chcemy wypełnić tę lukę i pokazać ludziom, że ciężka praca może zapewnić świetlaną przyszłość.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami

 INFORMACJE O NAS

My Future

Hello@my-future.info

NIP:7962973270

Adress: Radomska 49, 26-630 Jedlnia-Letnisko, Poland

REGON: 365070733 NIP: 7962973270 KRS: 0000630090

Potwierdzenie rejestracji tutaj

Dane bankowe:

My Future

Bank Zachodni WBK

Numer konta: 55 1090 2688 0000 0001 3340 0038  

 

Zarząd fundacji:

Natalia Rozanska- prezes zarządu

Marta Rozanska -członek zarządu

Barbara Różańska – przewodniczący rady fundacji

Ewelina Szczygielska- członek rady fundacji

Magdalena Wożeńska- członek rady fundacji

 

Sprawozdanie Fundacji:

Sprawozdanie za rok 2016 kliknj tutaj

Sprawozdanie za rok 2017 kliknj tutaj