WSPÓŁPRACA

My Future jest częścią większej społeczności składającej się z uniwersytetów, organizacji pozarządowych oraz firm publicznych i prywatnych. Nasi partnerzy wspierają nas zarówno merytorycznie w realizacji naszej misji, jak i finansowo. Współpracujemy z organizacjami i firmami, które mają taką samą wizję, aby młodzi ludzie rozwijali swoje umiejętności i mieli jak najlepszy start w edukacji i życiu zawodowym.

Reprezentujesz firmę / organizację? Chcesz zaangażować się w nasze działania jako profesjonalista?

Stale poszerzamy naszą sieć partnerów. Jesteśmy otwarci na zaangażowanie firm oraz inspirujących profesjonalistów, którzy aktywnie wesprą naszą misję. Jeśli masz pomysł na współpracę opisz go i wyślij wiadomość na maila hello@my-future.info. Jeśli nie masz pomysłu na swoje zaangażowanie, ale chcesz być częścią naszej misji – napisz nam kilka słów o sobie / swojej firmie a nasze kreatywne głowy wymyślą możliwości współpracy.

Jak możesz się zaangażować?

PRZEPROWADŹ ZAJĘCIA Z MŁODZIEŻĄ

Wiele młodych osób stoi przed trudną decyzją związaną z dalszą ścieżką kariery i edukacji. Zajęcia doradztwa zawodowego w szkole nie zawsze są inspirujące. To właśnie Ty/ Twoja firma we współpracy z My Future może to zmienić. Podziel się swoim doświadczeniem i zainspiruj uczniów podstawówki / liceum do rozwoju! Możesz odwiedzić uczniów w szkole, lub też zaprosić ich do swojej firmy. Zobacz przykładowe spotkania tutaj.

ZOSTAŃ PATRONEM WARSZTATÓW FEP

Praca w grupach nad realnym wyzwaniem biznesowym sprawia, że młodzież zaczyna rozumieć możliwe ścieżki kariery. To także świetna okazja na spotykanie inspirujących profesjonalistów, udoskonalenie umiejętności miękkich
i poszerzenie sieci kontaktów. Zaprezentuj młodzieży realne wyzwanie ze swojej firmy i oceń, jakie rozwiązania zaprezentują uczestnicy. Zobacz przykładowe współprace w warsztatach FEP tutaj.

ZOSTAŃ PARTNEREM W PROGRAMIE ERAZMUS+

Fundacja My Future jest aktywnym beneficjentem programu Erazmus+. Działamy w sektorze młodzieży, kształcenia zawodowego oraz sportu.
Współpracujemy z organizacjami
i firmami
z Europy. Stale poszerzamy grono partnerów, więc jeśłi reprezentujesz organizację od której możemy się nauczyć, lub myślisz że to właśnie my możemy zainspirować Twoją organizację- napisz do nas. Nasz PIF dostępny jest tutaj.

WESPRZYJ NAS FINANSOWO

Wiele naszych działań może zostać przeprowadzonych dzięki wsparciu finansowym firm i indywidualnych osób. Wszystkie środki z darowzin przeznaczamy na cele statutowe fundacji. Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Z kim już współpracowaliśmy?

Edu Plus

Institute For Applied Knowledge

MOBILITY WORLD SPACE

Mobility World Space to grecka organizacja, zajmująca się rozwojem umiejętności wymaganych na ryku pracy. Wraz z organizacją realizujemy wiele projektów mobilności m.in. projekt Green Go.

GLOBAL COSMED

Frima GLOBAL COSMED ma swoją główną siedzibę w Radomiu i zajmuje się produkcją i sprzedażą market takie jak m.in. Bobini, Apart, Kret. Fundacja My Future miała okazję odwiedzić siedzibę GLOBAL COSMED wraz z greckimi uczniami ze szkoły DIEK THIVAS i dowiedzieć się więcej na temat etapów produkcji,.

CKZiU MEDYK

Szkoła MEDYK CKZiU ugościła My Future wraz z grupą greckich uczniów z szkoły Diek Thivas z kierunku technicy farmacji.

LOT ZIEMI RADOMSKIEJ

Przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej w Radomiu zorganizowali dla wielu grup goszczących w fundacji My Future prezentacje na temat walorów turystycznych Radomia.