CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Projekty w My Future realizujemy metodą „learning by doing” – czyli uczenie się przez doświadczenie. Działania skierowane są dla młodych osób uczących się w liceum/technikum/na początku studiów, które chciałyby rozwinąć swoje umiejętności. Możliwość udziału jest zależna od typu projektu, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.

Jeśli masz pomysł na to, co jeszcze moglibyśmy zrobić jako fundacja, żeby świat edukacji stał się jeszcze bardziej praktyczny – napisz do nas. Chętnie wypijemy z Tobą kawę i porozmawiamy!

AKTUALNE PROJEKTY

PLAN YOUR FUTURE

Zaproś profesjonalistę na swoją lekcję

Jesteś ciekawy na czym polega praca projekt menadżera? Myślisz o studiowaniu na kierunku IT, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? A może chcesz się dowiedzieć jak rozwinąć umiejętności, które przydadzą Ci się w każdym zawodzie już teraz?

ACTIVE DEVELOPMENT

Rozwiń swoje umiejętności miękkie przez aktywność ruchową.

Umiejętności miękkie są niezmiernie ważne na rynku pracy. Badania potwierdzają, że ich rozwój jest możliwy przez aktywność ruchową, sportową. Sprawdź jak możesz rozwinąć swoje kompetencje z projektem Active Development.

CAREER KICK OFF

przygotuj się do wejścia na rynek pracy i udoskonal kompetencje językowe

Projekt CAREER KICK OFF to 10 dniowe warsztaty dla młodzieży, organizowane przez liderów młodzieżowych z Polski, Niemiec i Grecji. Celem projektu jest udoskonalenie umiejętności miękkich potrzebnych do wkroczenia na rynek pracy takich jak komunikacja, negocjacja, zarządzanie czasem. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje pierwsze CV, przygotować się do rozmowy o pracę oraz poznać możliwości LinkedIn, CANVA i innych narzędzi.

FEP WORKSHOPS

rozwiń umiejętności miękkie, poznaj menedżerów z firm i rówieśników z innych szkół

FEP (Future Entrepreneurs of Poland) to program nieformalnej edukacji w postaci warsztatów kładących nacisk na rozwój umiejętności miękkich (nawiązywanie kontaktów, prezentacja przed publicznością, negocjacja, pracaw grupie, zarządzanie czasem, autoprezentacja itp.). Warsztaty są skierowane do uczniów liceów, techników oraz szkół zawodowych z całej Polski. Projekt jest realizowany we współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami w języku angielskim i polskim.

ZAKOŃCZONE PROJEKTY

Naturalne składniki w kosmetykach

Wymiana młodzieżowa

Haften

Wysłuchanie głosu dyskryminowanej społeczności LGBTQ+

Skill Up

Projekt szkoleniowy umiejętności przywódczych dla wolontariuszy

GREEN GO

Mobilność młodzieżowa skupiająca się na zachowaniach przyjaznych środowisku

Students as ambassadors for a green future

Exchange with focus on the environment

DO MORE OF WHAT MATTERS

Program szkoleniowy dla wolontariuszy

Odnawialne źródła energii

Mobilność młodzieży ze skupieniem się na źródłach pozyskiwania energii.