Wolontariuszka

Martyna Jakóbowska

Jest liderką i aktywnym członkiem zespołu My Future od 2016 roku. Koordynuje dział partnerstwa i aktywnie angażuje się w pozyskiwanie partnerów takich jak firmy, szkoły czy organizacje młodzieżowe, dbając o to, by pasowali do potrzeb My Future, ale też by fundacja wniosła wartość do ich codziennych działań.

Wolontariuszka

Anna Dąbrowska

Jest liderką działu Marketingu w My Future. Koordynuje działania w mediach społecznościowych i dba o aspekty wizualne treści tworzonych w fundacji. Jako liderka, prowadzi działania organizacyjne projektów, zwracając szczególną uwagę na inkluzywność oraz aspekty ekologiczne. W wolnych chwilach zajmuje się również fotografią i tworzeniem relacji foto - video.

Wolontariuszka

Kinga Piaseczna

Należy do działu zarządzania projektami, gdzie ma za zadanie robienie researchu dotyczącego realizowanych projektów oraz inne czynności administracyjne. Kinga zajmuje się również koordynacją programów pilotażowych w ramach fundacji. Na co dzień fascynuje się podróżami oraz tym, jak łączyć różne metody nauki w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Wolontariuszka

Maja Bogucka

Jej przygoda z fundacją zaczęła się w styczniu 2023 roku. Należy do działu marketingu, w którym jest odpowiedzialna za treści oraz relacje umieszczane na portalach społecznościowych. Jako studentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Akademii Leona Koźmińskiego wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu strategii marketingowych, zaangażowania odbiorcy i identyfikacji trendów do działań My Future. Interesuje się modą oraz podróżami.

Wolontariusz

Jakub Mirkowski

Jest członkiem działu zarządzania projektami. Przeprowadza research do realizowanych projektów, pisze artykuły, zajmuje się tłumaczeniem tekstów oraz dba o to, by wszystkie źródła, z których korzysta fundacja były wiarygodne. Oprócz tego aktywnie pracuje nad rozwojem aktualnych projektów oraz proponuje nowe rozwiązania i innowacyjne pomysły. Jakub Interesuje się ekonomią i zrównoważonym rozwojem.

Wolontariuszka

Magdalena Nazarewicz

Dołączyła do Fundacji w czerwcu 2022 roku, wtedy też została Liderką Młodzieżową projektu - GreenGo. Sprawuje swoje obowiązki w dziale marketingu prowadząc social-media oraz dokonując researchu treści przekazywanych naszym odbiorcom. Zajmuje się również tworzeniem relacji foto - video z organizowanych spotkań. Szybko nawiązuje kontakty i wprowadza w życie fundacji wiele innowacyjnych pomysłów.

Wolontariusz

Janusz Starck

Jego przygoda z fundacją zaczęła się w czerwcu 2022 roku kiedy jako uczestnik brał udział w projekcie GreenGo. Należy do działu zarządzania projektami, gdzie zajmuje się researchem do realizowanych projektów . Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach sportowych skupia się na organizacji projektu Active Development. Jest liderem młodzieżowym, który napędza zespół do działania.

Wolontariusz

Wiktor Różański

Dołączył do fundacji w czerwcu 2022 roku, wtedy też został liderem młodzieżowym projektu - GreenGo. Należy do działu zarządzania projektami, gdzie pisze artykuły, wyszukuje sprawdzone źródła wiedzy i proponuje nowe kierunki rozwoju fundacji. Aktualnie tworzy także treści na social media - dzieli się z obserwatorami fundacji ciekawymi i inspirującymi książkami oraz filmami.

Wolontariusz / Fotograf

Beroo Alfi

Podczas prowadzonych przez fundację wydarzeń odpowiada za relację foto - video oraz treści na stronę internetową i social media. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, zajmuje się nagrywaniem wywiadów z partnerami fundacji oraz przygotowuje również warsztaty dla innych wolontariuszy na temat podstaw fotografii.