Wolontariuszka

Martyna Jakóbowska

Jest liderką i aktywnym członkiem zespołu My Future od 2016 roku. Koordynuje dział partnerstwa i aktywnie angażuje się w pozyskiwanie partnerów takich jak firmy, szkoły czy organizacje młodzieżowe, dbając o to, by pasowali do potrzeb My Future, ale też by fundacja wniosła wartość do ich codziennych działań.

Wolontariuszka

Karolina Chojnacka

Jest liderką działu Zarządzania Projektami w My Future. Koordynuje wolontariat fundacji, zajmuje się researchem do prowadzonych projektów oraz przeprowadza warsztaty. Jako studentka Zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego, wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, innowacji oraz organizacji eventów do bieżących działań My Future.

Wolontariuszka

Anna Dąbrowska

Jest liderką działu Marketingu w My Future. Koordynuje działania w mediach społecznościowych i dba o aspekty wizualne treści tworzonych w fundacji. Jako liderka, prowadzi działania organizacyjne projektów, zwracając szczególną uwagę na inkluzywność oraz aspekty ekologiczne. W wolnych chwilach zajmuje się również fotografią i tworzeniem relacji foto - video.

Wolontariuszka

Kinga Piaseczna

Należy do działu zarządzania projektami, gdzie ma za zadanie robienie researchu dotyczącego realizowanych projektów oraz inne czynności administracyjne. Kinga zajmuje się również koordynacją programów pilotażowych w ramach fundacji. Na co dzień fascynuje się podróżami oraz tym, jak łączyć różne metody nauki w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Wolontariuszka

Maja Bogucka

Jej przygoda z fundacją zaczęła się w styczniu 2023 roku. Należy do działu marketingu, w którym jest odpowiedzialna za treści oraz relacje umieszczane na portalach społecznościowych. Jako studentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Akademii Leona Koźmińskiego wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu strategii marketingowych, zaangażowania odbiorcy i identyfikacji trendów do działań My Future. Interesuje się modą oraz podróżami.

Wolontariuszka

Magdalena Nazarewicz

Dołączyła do Fundacji w czerwcu 2022 roku, wtedy też została Liderką Młodzieżową projektu - GreenGo. Sprawuje swoje obowiązki w dziale marketingu prowadząc social-media oraz dokonując researchu treści przekazywanych naszym odbiorcom. Zajmuje się również tworzeniem relacji foto - video z organizowanych spotkań. Szybko nawiązuje kontakty i wprowadza w życie fundacji wiele innowacyjnych pomysłów.

Wolontariusz

Janusz Starck

Jego przygoda z fundacją zaczęła się w czerwcu 2022 roku kiedy jako uczestnik brał udział w projekcie GreenGo. Należy do działu zarządzania projektami, gdzie zajmuje się researchem do realizowanych projektów . Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach sportowych skupia się na organizacji projektu Active Development. Jest liderem młodzieżowym, który napędza zespół do działania.

Wolontariusz

Wiktor Różański

Dołączył do fundacji w czerwcu 2022 roku, wtedy też został liderem młodzieżowym projektu - GreenGo. Należy do działu zarządzania projektami, gdzie pisze artykuły, wyszukuje sprawdzone źródła wiedzy i proponuje nowe kierunki rozwoju fundacji. Aktualnie tworzy także treści na social media - dzieli się z obserwatorami fundacji ciekawymi i inspirującymi książkami oraz filmami.

Wolontariusz / Fotograf

Beroo Alfi

Podczas prowadzonych przez fundację wydarzeń odpowiada za relację foto - video oraz treści na stronę internetową i social media. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, zajmuje się nagrywaniem wywiadów z partnerami fundacji oraz przygotowuje również warsztaty dla innych wolontariuszy na temat podstaw fotografii.