60cc7f_9dd406cd76ca482cab6aad859d3397c9

MARTA RÓŻAŃSKA 

Członek Zarządu

Obszar specjalizacji:międzynarodowa edukacja, kursy językowe, zarządzanie nieruchomościami, międzynarodowy business, innowacje i przedsiębiorczość.
Aktualna pozycja: Manager Operacji Biznesowych w “Hay4you”
 

Ulubiony cytat:“Jeśli Twoje marzenia Cię nie przerażają, nie są wystarczająco duże” Ellen Johnson Sirleaf Sirleaf

 

Jestem pozytywna, sumienna i zmotywowana do działania w wielu dziedzinach. Pochodzę z niewielkiego miasteczka pod Warszawa zwanego: Jedlnia-letnisko. W 2011 roku, rozpocząłem studia licencjackie na kierunku: Innowacje i Nowe Przedsiębiorstwa na uczelni Copenhagen Business Academy w Danii. Od czasu ukończenia studiów, pracowałam i byłam wolontariuszem w 5 krajach (Polska, Wielka Brytania, Dania, Ghana, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

w 2015 wziełam Gap Year, gdzie realizowałam jedną z moich pasji -podróżowanie, pracując jako stewardessa dla linii lotniczych Emirates, z którymi odwiedziłam 62 kraje.

Obecnie kończę studia magisterskie w Kopenhadze (System Design), a także pracuję w firmie Hay4you jako Manager Operacji Biznesowych.

Zdecydowałam się pracować z MyFuture ponieważ wierzę, że młodzież ma niesamowity potencjał, ktory, gdy dobrze ukierunkowany może zdziałać  cuda!

 

I believe that people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do!