AGATA PLECHAN 

Wolontariusz w MyFuture

Obszary specjalizacji:sport – unihokej, bieganie, motywacja sportowa, turystyka IT, sprzedaż, marketing, wolontariat.
Aktualne stanowisko: zawodniczka (unihokej) w klubie Hvidovre Attack, kapitan reprezentacji Polski w unihokeja, manager na miasto Kopenhaga odpowiedzialny za treść aplikacji mobilnej dla turystów, manager d.s. sprzedaży na Danię i Polskę.
Ulubiony cytat::“Im trudniejsza walka, tym większe zwycięstwo” – Nick Vujicic

 

Wygląda jakby dopisało Ci w życiu szczęście? Nie, sam na to zapracowałeś!

Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. Mam 30 lat i pochodzę z małej miejscowości w zachodniej Polsce – Babimost. Nadal jestem bardzo przywiązana do mojego rodzinnego miasta i nazywam się lokalnym patriotą. Wyprowadziłam się od rodziców w wieku 20 lat, unihokej (tak, co to takiego?!) sprowadził mnie do Danii. Ciekawa historia, ale o tym… wkrótce. Rozwijając swoją karierę unihokejową w Danii, ukończyłam także studia na Uniwersytecie w Aalborgu, posiadam licencjat z kierunku Sztuka & Technologia oraz tytuł magisterski z Rozwoju i Stosunków Międzynarodowych. Po ukończeniu studiów i ciągłych podróżach pomiędzy Danią, Brukselą i Polską, jestem w miejscu, w którym chcę być. Mieszkam w Kopenhadze. Spędziłam rok w Brukseli, podczas dwóch praktyk (Parlament Europejski oraz Europejski Komitet Olimpijski Biuro UE). Miałam szczęście, pracować ze wspaniałymi ludźmi w fantastycznych instytucjach. Moja energia nigdy się nie kończy, im bardziej jestem zapracowana, tym więcej czasu posiadam. Aktualnie: Zawodniczka unihokeja w klubie Hvidovre Attack, kapitan reprezentacji Polski w unihokeja, Manager miasta Kopenhaga w aplikacji mobilnej dla turystów, Manager d.s. sprzedaży na Polskę i Danię w tej samej firmie oraz wolontariusz w wielu ciekawych projektach, m.in. w Centrum Międzynarodowym w Kopenhadze, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z nowymi mieszkańcami miasta, pochodzącymi z różnych miejsc na całym świecie. Gdy znajdę chwilę wolnego czasu, staram się pisać kolejne artykuły na mojego bloga o Danii dla Polaków www.takadania.wordpress.com

Agata ma rolę wolontariusza oraz współtwórcy w MyFuture. Ze swoimi osiągnięciami inspiruje młodych ludzi w wielu obszarach swojej ekspertyzy oraz pomaga od czasu do czasu z codziennymi zadaniami załodze MyFuture.