MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA

Fundacja My Future w ramach programu Erasmus+ KA1 jest organizacją przyjmującą oraz wysyłającą. Organizujemy różnego typu mobilność edukacyjną w Europie.

Students as ambassadors for a green future – exchange with focus on the environment

Fundacja My Future w terminie 3-10 kwietnia 2022 roku w ramach programu Erasmus+ School Mobility (project number: 2021-1-EL01-KA122-SCH-000014851)  miała przyjemność organizować mobilność edukacyjną na grupy 20 greckich uczniów oraz ich nauczycieli.

Projekt był współrealizowany z Mobility World Space, tytuł projektu:  “Students as ambassadors for a green future – exchange with focus on the environment”. Tematem przewodnim, jak sam tytuł wskazuje była  ekologia. Podczas pobytu młodzież odwiedziła przedsiębiorstwa, instytucje oraz szkoły na terenie Radomia i okolic. Celem mobilności było udoskonalenie kompetencji miękkich, personalnych, językowych, poszerzenie sieci kontaktów, zwiększenie świadomości ekologicznej oraz poznanie sposobów dbania o środowisko. 

 

 

 

Ładowanie…
Ładowanie…

Wykorzystanie odpadów biodegradowalnych do produkcji biogazu jako alternatywnego źródła energii odnawialnej.

W terminie 16-27.12.2019 fundacja My Future we współpracy z hotelem i restauracją Pod Różami oraz grecką szkołą 1st Epal Megaro i Erasmus+ miała przyjemność gościć grupę młodzieży z greckiego technikum. Tematem przewodnim wizyty była energia odnawialna, ale oczywiście nie zabrakło czasu na atrakcje turystyczne, kulturowe i kulinarne. Podczas swojego pobytu grecka młodzież odwiedziła duńską firmę Enicom, Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz Muzeum Wsi Radomskiej.

 

BRANŻA DROBIU W POLSCE

W maju 2019 mieliśmy przyjemność organizować pobyt dla grupy greków reprezentujących firmę Pindos, która zajmuje się obróbką drobiu. Grecy mieli okazję odwiedzić przedsiębiorstwa z powiatu radomskiego, zobaczyć walory turystyczne naszej okolicy oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat branży drobiu w Polsce. Dziękujemy serdecznie: ALBO, Tasomix, QFG, Selgros, Ferma Drobiu Zenon Gnyś, Biuro Turystyczne Radom i wielu innym za pomoc w organizacji pobytu Greków. Dziękujemy także Pani Krystynie za wspaniałe tłumaczenia z polskiego na grecki. 

Kliknij tutaj aby przejść do galerii zdjęć.

Ładowanie…