MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA

Fundacja My Future w ramach programu Erasmus+ KA1 jest organizacją przyjmującą oraz wysyłającą. Organizujemy różnego typu mobilność edukacyjną w Europie.

Ładowanie…

Wykorzystanie odpadów biodegradowalnych do produkcji biogazu jako alternatywnego źródła energii odnawialnej.

W terminie 16-27.12.2019 fundacja My Future we współpracy z hotelem i restauracją Pod Różami oraz grecką szkołą 1st Epal Megaro i Erasmus+ miała przyjemność gościć grupę młodzieży z greckiego technikum. Tematem przewodnim wizyty była energia odnawialna, ale oczywiście nie zabrakło czasu na atrakcje turystyczne, kulturowe i kulinarne. Podczas swojego pobytu grecka młodzież odwiedziła duńską firmę Enicom, Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz Muzeum Wsi Radomskiej.

 

BRANŻA DROBIU W POLSCE

W maju 2019 mieliśmy przyjemność organizować pobyt dla grupy greków reprezentujących firmę Pindos, która zajmuje się obróbką drobiu. Grecy mieli okazję odwiedzić przedsiębiorstwa z powiatu radomskiego, zobaczyć walory turystyczne naszej okolicy oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat branży drobiu w Polsce. Dziękujemy serdecznie: ALBO, Tasomix, QFG, Selgros, Ferma Drobiu Zenon Gnyś, Biuro Turystyczne Radom i wielu innym za pomoc w organizacji pobytu Greków. Dziękujemy także Pani Krystynie za wspaniałe tłumaczenia z polskiego na grecki. 

Kliknij tutaj aby przejść do galerii zdjęć.

Ładowanie…