Kierunek Kopenhaga

Każdy z nas nie mógł się doczekać wyjazdu do Kopenhagi. Całymi dniami i nocami myśleliśmy o locie. Wreszcie nadszedł ten czas. O 13.30 cały zwycięski zespół: Kinga Olejarczyk, Elżbieta Włodarczyk, Martyna Nowak, Mateusz Sosnowski i ja Julia Klimek razem z przedstawicielem My Future Natalią Różańską zebraliśmy się w Jedlini-Letnisko i wyruszyliśmy do Warszawy! Jazda minęła nam bardzo szybko i przyjemnie.

Na lotnisku zrobiliśmy sobie kilka zdjęć oraz przećwiczyliśmy prezentację, o której dowiecie się w kolejnym poście😂. 18.05 mieliśmy lot, który tak samo jak jazda na lotnisko minął bardzo szybko i przyjemnie. Oczywiście nie obyło się bez zdjęć widoków😂.

Kiedy wylądowaliśmy, Marta ( kolejny przedstawiciel My Future) czekała na nas z duńskimi flagami, które najwyraźniej są bardzo popularną duńską tradycją witania gości na lotnisku!

Nasz hotel znajdował się tylko 3 min. pieszo od lotniska. Gdy dotarliśmy do Clarion Copenhagen Airport byliśmy pod wrażeniem, poczuliśmy się jak prawdziwi biznesmeni. Obsługa była bardzo przyjazna, pokoje przestronne, czyste i bardzo nowoczesne! Po szybkim zameldowaniu się poszliśmy na pyszne burgery z Eniją Mugurevicia (partner My Future, firma IFAK) 🍔. Podczas kolacji lepiej siebie poznaliśmy poprzez grę, która polegała na zgadywaniu ciekawych faktów z naszego życia. Zdecydowanie dowiedzieliśmy się o sobie nawzajem wielu ciekawych i zaskakujących rzeczy!

Zmęczeni, ale z pełnymi brzuchami wróciliśmy do hotelu i poszliśmy spać w naszych super wygodnych łóżkach.