Karolina Chojnacka, Katarzyna Olejarczyk

Kopenhaga dzień I

Nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy. Spotkaliśmy się o 15:00 na Lotnisku Chopina w Warszawie,wszyscy byliśmy w doskonałych humorach. U niektórych uczestników podróż zaczęła się jednak wcześniej, ponieważ przyjeżdżaliśmy z różnych miast.

Poznaliśmy się z nowymi członkiniami naszego zespołu: Karoliną, Kasią i Olą. Od razu złapaliśmy dobry kontakt.Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i ruszyliśmy na odprawę. Przed wylotem mieliśmy trochę wolnego czasu na wspólne rozmowy. Sama podróż upłynęła nam bardzo szybko i przyjemnie (bo w dobrym towarzystwie 😉).

Po odebraniu naszych walizek, ruszyliśmy w stronę hostelu. Podziwialiśmy piękne widoki wieczornej Kopenhagi, jechaliśmy metrem i pociągiem.

Zameldowaliśmy się w Steel House Hostel i udaliśmy się na kolację do Dalle Valle. Mieliśmy okazję spróbować wielu pysznych dań. Najedzeni i w dobrym nastroju, wróciliśmy odpocząć w naszych pokojach.

O 21:50 spotkaliśmy się z Natalią i Martyną, aby ustalić szczegóły dotyczące następnego dnia. Przygotowały dla nas wyzwanie, które pomoże nam lepiej poznać Kopenhagę. Mamy zrobić selfie w wyznaczonych miejscach tego miasta.

Większość grupy postanowiła wyjść na wieczorny spacer- pogoda była idealna. Zobaczyliśmy kilka pięknych uliczek, budynków i uwieczniliśmy je na zdjęciach 😊. Szczęśliwi, choć już trochę zmęczeni wróciliśmy do naszego hostelu.

Już nie możemy doczekać się co będzie dalej!