Podczas czterodniowych warsztatów udoskonalisz swoje umiejętności miękkie takie jak: prezentacja przed publicznością, praca w grupie, autoprezentacja, komunikacja, odporność na stres, zarządzanie czasem, kreatywność itp. Warsztaty będą odbywać się w języku polskim i angielskim. Podczas warsztatów będziesz pracował w grupie z innymi zrekrutowanymi uczestnikami i zobaczysz z jakimi wyzwaniami zmagająmenedżerowie firm na co dzień. Będziesz miał także okazję wcielić się w ich rolę i zaproponować rozwiązania do analizowanych w trakcie warsztatów wyzwań. Podczas ostatniego dnia warsztatów odbędą się grupowe prezentacje Waszych pomysłów i zawalczycie o nagrodę główną, wycieczkę do Kopenhagi.

 

Wielu przedsiębiorców i menedżerów potwierdzi, że umiejętność nawiązaywania kontaktów to jest bardzo ważna. Dlatego też, poczas warsztatów FEP będziesz miał okazję nawiązać kontakt nie tylko z menedżerami firm, czy reprezentantami fundacji ale także z rówieśnikami z innych szkół, którzy być może kiedyś staną się Twoimi współpracownikami.

Uczysz się angielskiego w szkole ale rzadko masz szanse użyć tego jezyka podczas prawdziwej konwersacji? Podczas warsztatów FEP będziesz miał okazję użyć angielskiego w praktyce zadając pytania zagranicznym menedżerom firm. Jeśli to Twoja drużyna wygra nagrodę główną, 5 dniową wycieczkę do Kopenhagi, będziesz miał okazję zobaczyć jak ważne są umiejętności językowe podczas pracy w międzynarodowych firmach.
P.S. Nawet jeśli nie mówisz perfekcyjnie po angielsku, nie mart się, program FEP jest po to aby udoskonalić swoje umiejętności.

Warsztaty FEP to nieformlana edukacja. Tu nie dostaniesz ocen , a pomysłowość, chęci i nauka na błędach jest doceniana. Znajdziesz się w atmosferze w której ludzie są bardzo zaangażowani, zmotywowani do działania i otwarci na poznanie Ciebie i Twoich pomysłów. Wraz z drużyną, która zostanie Ci przez nas przypisana zawalczysz o nagrodę główną, pięciodniową wycieczkę do Kopenhagi. Jeśli wygracie, będziecie mieli okazję odwiedzić międzynarodowefirmy i organizacje.

 

Projekt realizowany we współpracy z: